If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Xbox World končí existenci spekulacemi o novém Xboxu

Dokonce mají i údajný obrázek.

Poslední číslo časopisu Xbox World, který byl již zrušen a jde tedy skutečně o historicky poslední číslo, obsahuje osmistránkový speciál o novém Xboxu nazvaném Microsoftem pracovně Durango. Informace, nebo spíš spekulace o něm vycházejí ze zdrojů blízkých Microsoftu a musí se uznat, že zrovna Xbox World má informace kvalitní, protože na svých stránkách odhalili Kinect půl roku před jeho oficiálním odhalením.

Podle nich by se měl příští Xbox jmenovat prostě jen "Xbox". Součástí konzole má být Kinect 2.0, používat by měl Blu-ray disky a měl by mít audio a video vstupy. Ano, do Xboxu by mělo být možné přímo posílat video - například televizní signál. Konzole bude s "inovativním ovladačem" a později by měly být součástí nového Xboxu také AR brýle.

Vývojářské verze Duranga obsahují čtyři hardwarová procesorová jádra, kde pak každé z jader je ještě rozděleno na čtyři logická jádra. Co se paměti týče, konzole má 8 GB paměti.

Dokonce poskládali podle všech informací obrázek, jak by měla nová konzole od Microsoftu vypadat. Vycházeli z materiálů, které používá Microsoft na Surface nebo jejich Wedge dotykovou klávesnici.

Tagged With

Comments