If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Xzone bude dělat více svých edic slovenských her

Změna Gameexpressu na slovenskou verzi Xzone.

Společnost Xzone s.r.o., provozující online obchody www.xzone.cz a na Slovensku přes firmu Xzone SK s.r.o. www.gameexpres.sk + fyzické prodejny ve větších městech po ČR, spouští slovenskou verzi obchodu pod názvem Xzone.sk.

www.xzone.sk nahrazuje zavedený online obchod www.gameexpres.sk, který na slovenském herním trhu působil úspěšně již od roku 2004. Společnost Xzone SK s.r.o. byla provozovatelem obchodu od roku 2015, kdy došlo ke společné fúzi s Expres Stores SK, s.r.o..

Spuštění slovenských stránek www.xzone.sk je dlouhodobě plánované propojení se společností v ČR, které zákazníkům na Slovensku přinese modernější nákupní prostředí, širší sortiment produktů, slevové kredity a další zákaznické benefity, známé z české mutace eshopu.

Obchod Xzone už několik let není jen prodejcem videoher, ale velkou měrou vstupil do sortimentu merchandise - doplňků pro fanoušky her, televizních seriálů a filmů, které mají podobu například triček, figurek, knih a dalších předmětů. Tyto předměty Xzone produkuje i pod vlastní hlavičkou. A to v podobě knižních artbooků, fyzických balení českých her "Xzone Edice" nebo předmětů "Xzone Originals".

Vstupem na nový herní trh plánuje Xzone rozšířit tyto své aktivity také na Slovensko. Spolumajitel firmy Martin Schovanec k tomu dodal: "Aktuálně je na Slovensku nejméně 55 aktivních vývojářských firem, které pracují na krásných hrách s velkým potenciálem. V Xzone to dlouho sledujeme a s některými vývojáři jsme již v užším kontaktu. I to byl jeden z důvodů našeho plnohodnotného vstupu na slovenský herní trh."

About the Author

Redakce

Contributor

Comments