If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Xzone hledá lidi do prodejny v Plzni

Vyznáte se ve hrách a bydlíte v okolí Plzně?

AKTUALIZACE: Místo je již obsazeno.

Internetový obchod Xzone, který na českém trhu působí od března 2001, otevírá novou kamennou pobočku. Nově si budete moct přes internet objednat a osobně vyzvednou zboží také v Plzni.

Samotný inzerát z Xzone:

Hledáme schopné spolupracovníky pro novou prodejnu/osobní odběr v Plzni a to vedoucího prodejny na stálý pracovní poměr a dále na pozici brigádníka (trvalejšího charakteru). Upřednostňujeme spolupráci přes ŽL. Pokud ŽL nemáte, ale budete mít zájem pracovat, rádi Vám zabezpečíme nutnou účetní agendu s tím spojenou.

Hrajete rádi hry a přesto se cítíte být normální? Rádi byste pracovali v prodejně počítačových her? Chtěli byste být téměř u zdroje? Jste komunikativní, flexibilní a spolehliví (nebo si to alespoň myslíte)? Nebojí se vás děti? Nebojí se vás důchodci? :-) Máte solidní přehled v oboru her? Chtěli jste být jako malí řidičem/řidičkou popelářského vozu? Pokud jste alespoň 5x odpověděli ANO, neváhejte a pošltete na adresu horice@xzone.cz svoje CV + nějaké jednoduché odpovědi na následující otázky:

1) Čím by pro vás byla práce v prodejně her zajímavá a co od ní očekáváte?

2) Co myslíte, že očekáváme my od Vás?

3) Kolik hodin denně věnujete hraní, jakému žánru a platformám?

4) Máte na nás nějaký zodpověditelný dotaz? Sem s ním.

Zájemci o hlavní pracovní poměr (HPP) pište do předmětu: HPP - Plzeň Zájemci o brigádu pište do předmětu - brigáda - Plzeň.

Kontaktní osoba: Petr Hořice, vedoucí prodejen Xzone - email horice@xzone.cz

Comments