If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Xzone představuje EA Premium Klub

Dostanete iPhone 4 za nákup několika her.

Nakupujete hry od Electronic Arts? Teď v období Vánoc se vám to vyplatí dřív než kdy jindy. Internetový obchod Xzone totiž představil EA Premium Klub, který vám umožní za nákup her od EA získat například iPhone 4 nebo zbrusu novou konzoli. A spoustu dalších věcí.

"EA premium klub je věrnostní program pro zákazníky, kteří si koupí na Xzone hry od společnosti EA. Za nakoupené (a zaplacené) hry od společnosti EA na Xzone od 1.10.2010 do 31.1.2011 se vám načítají PREMIUM BODY a ty pak po dosažení určité hranice můžete vyměnit za zajímavé dárky," píše se na stránkách prodejce her.

"Vždy platí takovýto poměr: za každou jednu korunu utracenou za EA hru získáte jeden premium bod. Čím více her a více bodů shromáždíte, tím lepší věc si můžete pořídit."

To znamená, že například při nákupu osmi novinek na konzole už máte dostatek bodů k tomu, abyste mohli získat celou novou konzoli zdarma. A to buďto XBOX 360 Slim 4G společně s Kinectem, nebo třeba PlayStation 3 SLIM - 320 GB. Pokud našetříte ještě víc bodů, čeká na vás Apple iPhone 4 32GB. Ale i další dárky jsou zajímavé. Jsou tam počítačové myši, GPS navigace, gamepad, Lego, mp3 přehrávač a spousta dalšího.

Akce, dárky a body platí jen do 31.01.2011, nevybrané body pak již nebudou platit. Body získáte i za objednávku učiněnou na EA hru před spuštěním EA premium klubu, pokud byla vyřízena a zaplacena v termínu 1.10.2010 - 31.1.2011 (tzn. že tam spadají i předobjednávky na vánoční tituly). Případné dotazy směřujte na xzone@xzone.cz.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles