If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Yakuza: Like a Dragon má přesný termín

PS5 verze ale až se zpožděním.

Společnost SEGA dnes oznámila, že její akční RPG Yakuza: Like a Dragon vyjde na konzole Xbox Series X / S, Xbox One, PlayStation 4, Windows 10 a Steam přesně dne 10. listopadu 2020.

Xboxové verze bude možné získat přes Smart Delivery pro hráče, kteří již vlastní hru na jiné generaci Xboxu. Pokud daný titul obsahuje funkci Smart Delivery, znamená to, že se hráč nemusí o nic starat. Ať už má Xbox One nebo budoucí Xbox Series X a S, konzole si automaticky stáhne nejlepší verzi hry - a to i u fyzických kopií.

Hra bude dostupná i pro konzoli nové generace PlayStation 5, ale to až od 2. března 2021. Hráči, kteří si zakoupí hru na PlayStation Store pro PlayStation 4, budou moci 2. března 2021 stáhnout verzi pro PlayStation 5 zcela zdarma. Od 2. března bude hra také k dispozici na fyzických nosičích.

"Yakuza přinese do ulic japonské Yokohamy dynamickou RPG hru s epickým dobrodružstvím, které kombinuje intenzivní rvačky, drtivé drama a zábavu, kterou je tato série tak známá. Součástí bude také kvalitní dabing od dynamického obsazení herců, včetně George Takei, Kaiji Tang, Andrew Morgado, Greg Chun a Elizabeth Maxwell," praví tisková zpráva.

Tagged With

Comments