If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Z nové hry Rocksteady se prý zcvoknete

Tvůrci Batmana začínají vábit.

Od léta 2015, co vyšel Batman: Arkham Knight (Alza.cz, už uplynulo hodně vody. A britské studio Rocksteady Games od té doby nevypustilo nic dalšího, nepočítáme-li odnož pro VR. Nějaké jeho zrušení přitom nehrozí, jelikož je považováno za velmi úspěšné a hlavně patří pod Warner Bros.

Že se od nich blíží nějaká nová pecka, naznačil nyní na Twitteru jeho marketingový manažer Gaz Deaves:

"Fanoušci, buďte trpěliví. Vím, že o tom zatím nesmíme mluvit... ale jakmile začneme, lidé se z toho doslova zcvoknou. Nemohu se toho okamžiku dočkat".

Je to teprve druhý náznak, navazující na příspěvek na Redditu z prosince 2016, který potvrdil, že Rocksteady dělají nějaký nový velký projekt.

Jisté je pouze jedno: nebude to už další Batman, pokračování série, protože s ní bylo studio přiliš unaveno. Pravděpodobně půjde o čerstvou značku, v úvahu možná přichází i zpracování jiné slavné licence od Warner Bros coby majitele.

Nelze čekat, že by k oznámení došlo před vydáním Shadow of War, aby si tím výrobce sám sobě nelezl do zelí. Ale třeba na takových The Game Awards v prosinci bychom se něco dozvědět teoreticky mohli, klidně s cílením na příští Vánoce, času na tvorbu hry bylo poměrně dost...

Comments