If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Za každou změnu vlasů v Dead or Alive 6 zaplatíte dvacku

Úlet na druhou.

Tohle je pro Koei Tecmo dost ostuda. A pro všechny ostatní naprosto nepochopitelná mikrotransakce, jedna z nejabsurdnějších, co za poslední roky vídáme. Ostatně tahle hra je tím nechvalně proslulá v souvislosti s kostýmy, když odemčení všech by stálo desítky tisíc.

Nyní vyplavalo na povrch, že pouze v PS4 verzi dívčí bojovky Dead or Alive 6 musíte platit za změnu barvy vlasů postavy.

Děje se tak prostřednictvím stávajícího prémiového systému tiketů. Každý z nich stojí jeden dolar, tedy něco přes dvacet korun skutečných peněz, a barva vlasů hráče vyjde právě na jeden takový tiket.

Ještě větším úletem je, že musí platit za každou změnu, i na barvu, kterou třeba už dříve měl koupenou, ale teď se k ní chce jen vrátit. Na výběr je přitom pouze ze šestnácti barev. Šílené je i to, že jsou zapsány do vaší uložené pozice, takže jakmile ji smažete, o ten utracený dolar nebo 10 tisíc herní měny nadobro přijdete.

Jak to celé funguje, ukazuje YouTuber zaměřený na tuto sérii, EmeryReigns ve videu níže. Komunitě se to samozřejmě ani trochu nezamlouvá a nazvala to fackou do tváře ze strany výrobce, který se k tomu zatím nijak nevyjádřil.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments