If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Za neziskovku v Arma 3 DLC

Laws of War info a média.

Klobouk dolů před domácími Bohemia Interactive, kteří ani čtyři roky po vydání originálu nepřestávají zásobovat Arma 3 (Alza.cz) čerstvými přídavky.

Ten, o němž se dříve mluvilo jako o Orange (druhá z celkem čtyř částí DLC Bundle 2), se bude jmenovat Laws of War a vyjde začátkem září, přičemž neupřesněná část z tržeb půjde Červenému kříži. Oznamovací trailer:

Stanete se v něm nezávislým humanitárním pozorovatelem konfliktu za IDAP (nevládní organizace aneb nová frakce), což je v současné kontroverzi okolo neziskovek vozících migranty přes Středozemní moře nanejvýš aktuální téma i výborná, ve hrách neokoukaná volba od tvůrců.

Ponoříte se do mini-kampaně (Remnants of War) se specialistou na výbušniny, který musí vyčistit oblast po konci války a odkryje zvěrstva, co se stala v jednom městě. Vše zažije z vícero různých perspektiv a v různých časových obdobích.

Vedle toho do vojenské akce přidá pomocného a odminovacího drona, další oblečení a výbavu, výzvy v podobě časovek, novou dodávku s dvaceti polepy a další obsah. Detaily o rozšíření na homepage.

Tagged With

Comments