Skip to main content

Začaly prázdninové slevy Steamu

Zbývá jen odpovědět, zda budete mít čas to vše hrát?

Dnes večer nastala ta očekáváná chvíle, kdy Valve rozjeli prázdninové slevy na Steamu, o nichž se začátkem týdne spekulovalo.

Na úvodní den akce, která potrvá až do 22. července a která momentálně způsobuje přetížení Steamu, si přichystali samé lákavé nabídky: Legend of Grimrock za 4,4 eura (-60%), Portal 2 za 3,75 eura (-75%), Heroes VI za 15 eur (-50%, tedy 3x levnější než u nás 1099 Kč), Shogun 2 za 10 eur (-75%) nebo Modern Warfare 3 za 30 eur (-50%).

Ještě zajímavější jsou tzv. rychlovky v pravém sloupci, kde máte jen pár hodin na rozhodnutí, zda vzít Deus Ex: Human Revolution za 6 eur (-75%, v ČR je i po slevě za 2,5x vyšší cenu), Mafii 2 za 7,5 eur (-75%) nebo Rayman Origins za 15 eur (u nás dražší o 200 Kč). Také tam můžete hlasovat, co byste rádi viděli zlevněné příště: Batman: Arkham City, Saints Row 3 nebo Zaklínače 2? To bude těžká volba...

Vedle toho jsou nyní na Steamu nabízeny kompilace spousty her od předních výrobců, jako je Rockstar, 2K, UbiSoft, Activision nebo sbírka všech Star Wars her, z nichž každá stojí jako jindy jedna nová áčková hra. Nechybí ani indie balíček za příznivou cenu 7 eur, v němž je pětice her. Všechny slevy zde.

Read this next