If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Začaly se rozesílat vstupenky do bety Battlefield 1

Proč bude lepší hrát na PS4?

Na vědomost se dává, že pomalu startuje očekávaný betatest Battlefield 1 (Alza.cz). Electronic Arts dnes ráno začali rozesílat pozvánky všem těm, kteří se dříve zaregistrovali do programu BF Insider. Máte proto zkontrolovat svou emailovou schránku, případně adresář Spam, zda ji tam už nenajdete, upozornil komunitní manažer.

Podle prvních zkušeností má klient PC verze velikost 8 GB (download jen z Originu). Oficiálně bude beta spuštěna ve středu, nyní je přístupná jen lidem s předčasným přístupem díky výše zmíněné registraci. Pro všechny ostatní bude běžnou cestou ke stažení až zítra, i na PS4 a X1 (detaily o obsahu bety zde).

Zvláštní každopádně je, že beta nevyžaduje mít placenou službu PlayStation Plus, zatímco Xbox Live Gold je z neznámých důvodů povinně vyžadován. Spíš by to správně mělo být obráceně, když Microsoft je marketingovým partnerem EA u této hry.

Budete-li betu zkoušet během čtyř různých dnů a dosáhnete-li ranku 15, získáte do plné verze BF1 odemčení speciální psí známky. Vaše ohlasy na hru můžete do EA posílat tudy.

Takhle vypadá menu PC verze (thx Fracas):

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments