Skip to main content

Začněte cvičit již 13. května s hrou, která vás opravdu rozhýbe

Let’s Get Fit na Nintendo Switch.

Již za dva týdny vychází nová hra, která je opravdu pro všechny. Ztuhlí z práce nebo ze školy, z víkendového lenošení nebo od počítače? Není nic jednoduššího, než se pomocí dvou spárovaných ovladačů Joy-Con™ připevněných páskem na vašem zápěstí a stehně připojit do hry Let’s Get Fit! Díky přesnému sledování pohybu ovladačů Joy-Con™ vám hra pomůže správně provádět všechny cviky a zefektivní tak váš trénink. Hra nabízí širokou škálu možností včetně předpřipravených tréninků, možnost si tréninky ušít na míru a je tak dostupná pro nováčky i pokročilé.

Lékařský expert Dr. Yann Mossler, který se úzce podílel na vývoji Let's Get Fit, uvedl: „Zdravotní přínosy fyzické aktivity (kardiovaskulární, muskuloskeletální a psychologické) jsou dobře známé. Let's Get Fit umožňuje každému cvičit doma s touto velmi dobře navrženou hrou, která pomocí zábavného a motivujícího virtuálního trenéra se snadno přizpůsobí začátečníkům i pokročilým hráčům. Cvičení, vyvinuté ve spolupráci se sportovními a zdravotními odborníky, bylo připraveno a testováno tak, aby bylo bezpečné pro cvičení celé rodiny. Zlepšení fyzické kondice, spánku, celkové pohody, snížení hmotnosti, bolesti... to vše je možné.“

Ve hře najdete plnohodnotný tutoriál s podrobnými instrukcemi, které vám umožní podívat se na cviky ze všech úhlů. To spolu se širokou škálou cvičebních sad dělá z Let's Get Fit dokonalou fitness hru. Díky hře se přenesete z uzavřené tělocvičny do kreativních prostor v otevřeném světě, aby vám hra nabídla víc než jen obyčejné cvičení. Navíc vám umožňuje získávat trofeje a úspěchy a odemknout si různé trenéry a cvičení, což jen pomůže vaší motivaci.

Hra bude dostupná od 13. května na Nintendo Switch i ve vaší prodejně her. Domácím distributorem je Comgad.

Read this next