If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zahájení otevřené bety Iron Harvest pro všechny doprovází parádní filmeček

Co obsahuje?

Klasická real-time 3D strategie z alternativní historie okolo 1920? Ta hra, která bude mít překvapivě české titulky? Už si vzpomínáte? Ano, řeč je o nadějném Iron Harvest od KING Art Games a Deep Silver.

Právě dnes, 30. července, na Steamu začíná její otevřená PC beta, která bude takovým předvojem ostrého vydání 1. září. Vyzkoušet si betu mohou úplně všichni a bez placení či závazku.

Start doprovodil parádní tříminutový filmeček o odvážném dítěti-vojákovi v nočním lese mezi světlicemi, medvědy a mechy. Zjevně se na něm nešetřilo, co se týče počtu použitých modelů, prostředí či efektů:

Otestujete si hraní za tři frakce: Polsko, Sasko a Rusy, přičemž každá má vlastní sadu jednotek, včetně pěšáků, hrdinů či masivních mechů.

K dispozici budou MP módy jeden na jednoho, dva na dva a tři na tři (později ještě nějaké organizované turnaje). Nezapomnělo se ani na příznivce singleplayeru, kterým bude předhozena jedna z dvaceti misí v plné verzi. Bonusem pak jsou Skirmish a Challenge mapy, které lze hrát osamoceně či v co-opu.

Konzolové verze byly odloženy na začátek 2021.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments