If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zahájeny jarní slevy PlayStation v ČR

Zlevněny krabicovky pro PS4, PS5 i PSVR.

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) dnes představuje jarní nabídku PlayStation slev na vybrané herní tituly. Zvýhodněné ceny platí od dnešního dne do 24. dubna nebo do vyprodání zásob. Kompletní nabídka zahrnuje více než šedesát her, od PS5 novinek až po legendární herní klasiky a VR tituly.

Příchod jara můžete oslavit v barevných světech PS5 titulů Ratchet & Clank: Rift Apart za 999 Kč, nebo Sackboy: A Big Adventure v ceně 799 Kč. PS4 verze oblíbeného Sackboye je k dostání dokonce pouze za 499 Kč. Pokud patříte spíše mezi fanoušky ikonického pavoučího muže, Marvel’s Spider-Man Miles Morales na PlayStation 5 je k dostání již za 799 Kč.

V akční nabídce najdete také několik významných PS5 titulů uvedených v průběhu loňského roku. Například Returnal, který získal ocenění na posledních The Game Awards pro nejlepší akční hru, za 999 Kč. Dále také Death Stranding Director’s Cut za 699 Kč, nebo Destruction Allstars plné automobilových soubojů v aréně za 299 Kč.

Pokud chcete dohnat herní resty a dosud jste neměli příležitost si vyzkoušet nejdiskutovanější PS4 pecky posledních let, teď máte ideální příležitost. V jarní nabídce na vás čeká The Last of Us Part II za 999 Kč a také Death Stranding za 499 Kč.

Aktuální akční slevy se tradičně týkají také kolekce PlayStation HITS. V ní najdete například předchůdce nedávno vydaných novinek v podobě Horizon Zero Dawn či Gran Turismo Sport. Naladit se na pokračování oblíbeného God of War můžete s God of War HITS z roku 2018. Tyto a další herní tituly z nabídky PlayStation HITS jsou v aktuální nabídce dostupné za 249 Kč.

Majitele PlayStation VR potěší akční ceny na vybrané VR tituly, mezi které patří Iron Man VR za 599 Kč, Firewall: Zero Hour VR za 449 Kč a Farpoint VR v ceně 199 Kč.

Kompletní nabídku slev v rámci akce naleznete u vybraných prodejců nebo na této adrese.

Ceny uvedené v tiskové zprávě jsou doporučené maloobchodní a mohou se lišit u jednotlivých prodejců. Ceny jsou platné od 11. do 24. dubna 2022.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments