If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Battlefield: Play4Free nyní pro každého

Oficiálně spuštěna otevřená beta.

EA dnes oficiálně spustili otevřenou betu gratis střílečky Battlefield Play4Free, která na upraveném enginu Battlefieldu 2 běží v internetových prohlížečích. Jak napovídá název, hrát ji může kdokoliv, a to zcela zdarma.

Stačí se jen zaregistrovat na oficiálních stránkách (požadují email, heslo, datum narození a země původu), vybrat si jednu ze čtyř přednastavených tříd, upravit si vzhled svého vojáka a pustit se do hry.

Otevřená beta narozdíl od předchozích stádií hry umožňuje registraci komukoliv a také už hráče neomezuje, aby po internetu šířili svá videa nebo vytípané obrázky ze hry.

Battlefield Play4Free běží pouze na Windows XP nebo Vista, uživatelé Mac OS X tedy mají smůlu a skončí pouze na obyčejné chybové hlášce o nepodporovaném prohlížeči. K hraní vám postačí procesor Pentium 4 na frekvenci 1.7GHz, 512MB paměti a grafická karta s 256MB paměti.

Battlefield: Play4Free je žánrově válečná FPS až pro dvaatřicet hráčů a mísí v sobě obsah z Battlefield 2 a Bad Company 2. Jejími součástmi jsou systém levelupů, herní obchod, přizpůsobení postavy a la Battlefield Heroes nebo výběr stran mezi USA a Ruskem.

Battlefield Play4Free - launch trailer
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments