If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zažijte den ve stylu Medal of Honor!

UPDATE: Vyhlášení! Vojenský výcvik, airsoftové klání... máte na to?

Electronics Arts, Airsoft HQ a Tankodrom Milovice přináší neotřelou akci s názvem "MoH offline mod 2012", při příležitosti uvedení hry Medal of Honor: Warfigter na trh. Deset speciálně vybraných jedinců bude mít možnost vyzkoušet, jaké to je být příslušníkem ozbrojených složek, přímo na vlastní kůži. Projdou si fyzickými i psychickými útrapami, na jejichž konci je nečeká nic lepšího, než hromada ozbrojených nepřátel. Prostřílíš se i ty až na konec?

Každý účastník akce si projde základním fyzickým i střeleckým výcvikem v prostředí kopie americké základny ve Vietnamu. K dispozici bude i obrněná technika, zkušení instruktoři, kteří vám dokážou, jak rapidní rozdíl je mezi WSAD a offline světem. Obuj pevné boty, dobře se vyspi a 25.10.2012 se uvidíme v přijímači vojáku!

Toliko oficiální pozvánka od české pobočky EA, díky níž jeden z vás může strávit celý den v příjemné i nepříjemné vojenské akci. Chcete se zúčastnit? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Pod jakou přezdívkou vystupuje ikonický fousatý voják z předloňského Medal of Honor?

Odpovědi můžeš, vojáku, zasílat až do 22.10.2012 včetně, a to na adresu milos.bohonek@eurogamer.cz, neb právě s Milošem budeš tvořit dvojčlenný tým. Podmínkou je dosažení věku 18 let, dobrá fyzická kondice, láska k bahnu a chuť zdravě bojovat v barvách Eurogameru proti zástupcům konkurenčních médií. Také se ujisti, že v daný den budeš mít volno od brzkého rána do pozdního večera. Odjezd z Prahy (Bubenská 1) je v 0700, sharp!

UPDATE: Vylosovaným šťastlivcem se stává Karel Kopeček, vítěze jsme již kontaktovali e-mailem. Děkujeme všem za účast, s ostatními se uvidíme aspoň virtuálně, Medal of Honor: Warfighter vychází již tento týden! Jen si předtím nezapomeňte nainstalovat úvodní patch.

Comments