If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zapojte se do mezinárodního zápolení v Mario Kart 8 Deluxe

Jednodenní šampionát o velikonoční sobotě.

Svoláváme všechny příznivce rychlých závodů! Už během velikonoční soboty dostanete příležitost se utkat s ostatními Nintendo fanoušky ze střední Evropy v turnajovém šampionátu ve hře Mario Kart 8 Deluxe. Uskuteční se místní obdoba turnaje Mario Kart 8 Deluxe Seasonal Circuit, v němž budou soupeřit hráči z České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska.

Společnost ConQuest entertainment připravila společně s Nintendo of Europe speciální jednodenní šampionát, který se uskuteční v sobotu 16. dubna od 16:00 do 17:30. Není potřeba se do něj předem registrovat, stačí pouze, když si v den turnaje v 16:00 zapnete hru Mario Kart 8 Deluxe, v režimu online šampionátů zadáte turnajový kód 4249-8828-5483 a můžete se vydat na start!

Účastnit se může každý, kdo vlastní konzoli Nintendo Switch, hru Mario Kart 8 Deluxe a zároveň si předplácí službu Nintendo Switch Online. Nejlepší závodníci se navíc mohou těšit na hodnotné ceny. Celkový vítěz získá speciální "Seasonal Circuit" obal konzole Nintendo Switch, 2000 Gold Points a brandované oblečení. Ti závodníci, kteří se umístí na 2. a 3. místě, obdrží každý 2000 Gold Points a brandované oblečení.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mario Kart 8 Deluxe

Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments