If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zásadní aktualizace SimCity 2.0 udělá hru offline. Na dvě hodiny

Výčet kritických oprav a vylepšení je dlouhý.

Po dvou reklamních DLC konečně přijde to, po čem všichni hráči SimCity déle než měsíc volali, a to zásadní patch 2.0. Vnese do hry několik kriticky důležitých vylepšení, o které jste prý EA nejvíce žádali, i plno nejrůznějších oprav. Na některé z nich upozorňovaly naše březnové tipy nebo komentář krátce po vydání.

Mezi novinkami je např. to, že starosta bude nyní jezdit do práce svými nepřehlédnutelnými auty i létat helikoptérou, uživatelské rozhraní bude vhodné i pro barvoslepé a datové mapy se jim budou zobrazovat správně i při aplikaci filtrů.

Bohužel tu stále nenajdete možnost stavět rozlehlejší města, ačkoli i na tom se v Maxisu údajně pracuje, ale potrvá mu to mnohem delší dobu. Ani vytoužený režim s offline hraním tu není, do něj se celé SimCity dostane nechtěně jen na dvě hodiny, přesně v pondělí 22. dubna od 22:00, kvůli nezbytné aplikaci updatu na servery. Takto zvolená doba dne dle EA postihne nejmenší procento hráčů.

Tady je výčet všech oprav v patchi 2.0, jak je popisuje oficiální blog, z nějž je patrné, o jak komplexní, obtížně testovatelnou simulaci se jedná:

Tagged With

Comments