If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zase ten Silent Hill. Je toto herečka z motion capture od Kojimy?

Teorie fanoušků.

Podobné věci nás velmi baví, stejně jako fanoušky série, kteří si tak moc přejí nové pokračování, až se někdy pouští do docela divokých teorií.

Insider DuskGolem nahrál na Reddit ty slavné páteční obrázky ze Silent Hill ve vyšším rozlišení, když mu je Twitter smazal. A jen tak mimochodem přihodil jeden nový, který se ještě nikde dříve neobjevil, ani mezi těma dvěmi dodatečnými.

Slečnu s brýlemi ze hry si výše pozorně prohlédněte.

Uživatel Twitteru RyangoFett_24 totiž upozornil na to, že je docela podobná skutečné ženě, která s Hideo Kojimou natáčela motion-capture a byla s ním zvěčněna na starších obrázcích.

Je to rovněž kráska s dlouhými vlasy, výraznými rty a malým nosem, takže určitá podobnost tam asi je. Ale že by to něco výslovně a stoprocentně potvrzovalo, to zase ne.

Každopádně nic více než těchto pár fotek k dispozici není, takže spekulace stojí dost na vodě.

Kdyby se čirou náhodou časem potvrdila, pak by to bylo tak, že Hideo Kojima nyní dělá ten velký nový díl Silent Hill a polské studio Bloober Team zase remake dvojky. Obojí exkluzivně na PS5.

DuskGolem k tomu pouze dodal, že projekt byl před půl rokem stále v aktivním vývoji a že původně měl vyjít v roce 2021, ale koronavirová panedemie ho značně pozdržela.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments