If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zastavte upíry nebo zhasněte slunce v Skyrim: Dawnguard

Přibudou kuše, gargoylové a retro z Oblivionu.

V datadisku Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard budete čelit návratu upířího lorda Harkona, který se vrací mezi živé. Pokud se k Harkonovi přidáte což vám hra umožní, vaším cílem bude zablokovat slunce a nastolit na světě úplnou tmu. V opačném případě narukujete do organizace Dawnguard, která se specializuje na lov upírů.

To a mnoho dalšího o datadisku prozrazuje preview v červenovém Game Informeru, podle nějž má mít každá strana jiné zázemí a zcela unikátní obsah. Upíří lordi a vlkodlaci budou mít tentokrát vlastní perkový strom, upíří lordi budou tuto svoji podobu moci libovolně opouštět (a měnit se na něco jiného).

Z legendárních draků se stanou bestie na vysoké úrovni a kromě nich vás Dawnguard střetne ještě s gargoyly, smrtícími psy nebo ozbrojenými trolly.

Přibudou nové kušy a shouty jako Soul Tear, která sebere duši zabitého nepřítele a vytvoří z ni vašeho posluhovače. V podzemních stokách Ratway města Riften si budete moci změnit obličej a pohlaví své vlastní postavy a některé questy v Dawnguardu vás zavedou dokonce i do míst známých z Oblivionu (například do říše uvězněných duší Soul Cairn).

Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard vyjde v létě pro Xbox 360 za 1600 MP, o třicet dnů později mají následovat verze pro PC a 360.

Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard trailer
About the Author

Levis

Contributor

Comments