If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Závodění jako reálné v dokumentu k Project CARS 2

Za oponu licencování aut.

Namco Bandai a Slightly Mad Studios se rozhodli, že nám v šestidílné sérii dokumentů přiblíží život profesionálních závodníků automobilů. Toto nahlédnutí za oponu samozřejmě nevzniká jen tak, nýbrž jako propagace podzimních Project CARS 2 (Alza.cz), o jejichž edicích víme od minulého týdne.

Dokument nazvaný "Tak blízko skutečnosti, jak je to jen možné" má podtrhnout snahu vývojářů o co nejvíce autentický styl hry, na které spolupracují i opravdoví jezdci.

V tomto prvním dílu vystupuje testovací šéfřidič Chris Goodwin z McLarenu a hovoří o zkušenostech s hraním Project CARS 2 s vozem McLaren 720S. Jeho podpis je potřeba k tomu, aby zpracování oficiálně licencovaného auta ve hře dostalo zelenou. Souvisí s tím celá řada věcí, na které mají tvůrci hry a závodníci jiný pohled, takže je potřeba nalézt společnou řeč.

V příštích dílech dokumentu během zbytku jara a léta uvidíme ikony jako Tommy Milner (Corvette Racing), Vaugn Gittin Jr. či výrobce Mercedes-Benz. S vydáním pokračování hry se počítá někdy na podzim pro PC, PS4 a X1.

Comments