Skip to main content

Závody se Šmouly u nás doprovodí čeština

Smurfs Kart už v srpnu.

Závodní arkáda Smurfs Kart vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X / Xbox One 22. srpna 2023. Hra bude obsahovat oficiální českou lokalizaci, oznámil domácí distributor HYPE.

Kdo je nejrychlejší šmoula všech dob? To zjistíte v téhle dynamické závodní hře ze slavného světa malých modrých neposedů!

Každý hráč si může vybrat svého oblíbeného šmoulu, s jeho vlastní motokárou a jedinečnou speciální schopností, a pak už se všichni mohou pustit do bláznivého závodění! Odstartujte co nejlépe, nacházejte mazaně ukryté zkratky a používejte správné předměty ve správný čas, abyste předjeli své soupeře!

Ať už budete hrát sami, nebo s přáteli a bez ohledu na to, jestli jste začátečníci, nebo ostřílení veteráni závodních her, vždycky máte šanci zvítězit a ukázat ostatním, kdo je nejrychlejší šmoula v celé vesnici!

  • Dvanáct tratí zasazených do šmoulího světa: Vesnice, les, přehrada, bažiny… a dokonce i Gargamelův hrad!
  • Dvanáct hratelných šmoulů: Vyberte si šmoulu, se kterým pokoříte trať i své soupeře.
  • Každý šmoula nabízí něco jiného: Všichni šmoulové mají svou vlastní motokáru a velmi užitečnou speciální schopnost, která vám pomůže prohnat se tryskem kolem ostatních závodníků.
  • Využívejte k vítězství okolního prostředí: Tratě jsou plné bonusových předmětů, zrychlovačů, ramp, zničitelných beden, zkratek a dalších vychytávek!
  • Ukažte ostatním záda: Proklouzněte se svou motokárou dopředu jako profík a ujměte se vedení hned po startu!
  • Hrajte sami nebo s rodinou a přáteli: Na rozdělené obrazovce mohou hrát společně až čtyři hráči.
  • Ovládněte statistiky: Zkuste porazit každého šmoulu na jeho domácí trati v režimu „Závod na čas“ a s pomocí svého nejlepšího výsledku se probojujte až na vrchol všech online žebříčků!
  • Lákavé odměny: Odemykejte závod po závodě a s každým dalším vítězstvím originální nálepky, kterými pak vyšmoulujete svoje osobní album!

Read this next