If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zažádejte si o klíč do bety BLUR

Chcete na X360 závodit o měsíce dříve?

Už není potřeba platit za FilePlanet, máte-li zájem o zapojení se do uzavřeného betatestu xboxové verze arkádových závodů BLUR od tvůrců série Project Gotham Racing. Kolegové z dánského Eurogameru totiž sehnali celkem 5000 klíčů, které opravňují k účasti v betě.

Stačí málo: mít uživatelský účet na českém Eurogameru, přihlásit se s tímto loginem na webu dánského Eurogameru a požádat tam o přidělení vašeho unikátního klíče. Zbývá jich ještě dostatek, ale budou k dispozici jen do začátku příštího týdne.

Tento klíč, který jste obdrželi od dánského Eurogameru, pak zadejte na domovské stránce hry v položce "Redemption code" a vyplňte tam všechny ostatní údaje, což vám na 100% garantuje místo v betě. A zároveň tím získáte přístup na celkem 48 hodin k jinak placenému účtu Xbox Live Gold, který je potřeba pro hraní online na Xbox Live.

Samotný betatest BLUR na konzoli Xbox 360 nicméně nezačne dříve než 8. března. V ten den by vám na zadaný mail měl přijít link, kde betu stáhnout. Plná hra od Bizzare Creations potom vyjde koncem května i pro PC a PS3.

Tagged With

Comments