If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hodinka oficiálního streamu Ghost Recon Wildlands + hraný TV spot

Úvod do prostředí s UbiSoftem.

Jak asi víte, dnes v poledne začala otevřená PC/PS4/X1 beta této týmové multiplayerové akce z prostředí Jižní Ameriky. UbiSoft při této příležitosti podnikl hodinový oficiální stream, ve kterém vám specifika dvou zahrnutých oblasti z Ghost Recon Wildlands (Alza.cz) v singlu i co-opu názorně ukáží a vysvětlí přímo tvůrci (designér a komunitní manažer). Vše začíná v 18. minutě, jen překousněte počáteční problémy se zvukem:

Uvidíte dechberoucí létání s helikoptérou nad horskou krajinou Bolívie, která působí jako takové rozlehlejší, oproti Himalájím méně stísněné Far Cry 4. Údolí jsou protkána klikatými silničkami, v dálce se tyčí zasněžené vrcholky a nikde ani strom. To má mít vliv na hratelnost, protože se nebudete mít za co schovat a budete odkudkoli vidět.

Oblast Montuyoc je mixem vysočiny a tzv. altiplano, vysokých plání na náhorní plošině (3000 m.n.m.), kde jsou Andy nejširší. Vegetace tam moc není, to spíš potkáte lamy nebo doly na těžbu stříbra. Chování obyvatel ale ovlivnil kartel Santa Blanca, který tam postavil vojenský tréninkový kemp a základny, kde mají těžké dělostřelectvo i tanky. Ve hře dokonce najdete i jezero Laguna Colorada s červenou vodou a ptáky, přesně jako ve skutečnosti, protože autoři čerpali z poznávací cesty. Plná verze vyjde už 7. března.

UPDATE - zde ještě Directors Cut verze TV spotu "Ruthless" s pokaženou zahradní párty:

Comments