If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Záznamy přednášek z prvního dne Eurogamer Expo

Přednášky o Halo 4, Far Cry 3, DayZ a Hitman Absolution ze záznamů.

Včera proběhl první den Eurogamer Expo, ze kterého jsme živě streamovali zajímavé přednášky. Zde se na ně můžete podívat ze záznamu.

Záznam přednášky o Hitman: Absolution:

Záznam přednášky o Far Cry 3:

Záznam přednášky o Halo 4:

A co vás čeká za živě streamovaný program v dalších dnech?

V pátek 28. září ve 13:00 si určitě nenechejte ujít živé vysílání rad a tipů od Valve, jak pro sebe získat práci v herním průmyslu. Ani potom nikam neodcházejte, protože Alex Hutchinson a Jonathan Cooper z UbiSoftu od 14:00 představí patrně nejsledovanější hru podzimu, Assassins Creed 3! Páteční odpoledne zakončí dvojice závodů - od 15:00 nejprve Criterion Games o NFS: Most Wanted a pak od 17:00 něco řekne Ralph Fulton o Forza Horizon.

Ani v sobotu 29. září atraktivita programu neklesne. V 14:30 odstartuje blok živého vysílání přednáška tvůrce Splinter Cell: Blacklist z pobočky UbiSoftu v Torontu, na níž jsme stáli v Los Angeles ukrutnou frontu. Pak bychom se v 16:30 měli dozvědět od Codemasters spoustu novinek o nedávno odhalených závodech GRID 2, hodinu poté od 17:30 ukáže ambiciozní Free-2-Play vojenskou střílečku Warface zástupce Cryteku a v 18:30 by mohla zaujmout futuristická akce Remember Me od Francouze z firmy DONTNOD.

Poslední den Eurogamer Expo, v neděli 30. září, bude pódium od 13:00 patřit slavnému Peteru Molyneuxovi a jeho originálnímu projektu Curiosity. Čekatelé na novou Laru Croft by měli naladit stream v 14:30 díky povídání dua z Crystal Dynamics o Tomb Raiderovi. A vše završí premiérové ukázání HD předělávky Abe's Oddysee v 16:00 následované prezentací Ninja Theory o DMC: Devil May Cry v 17:00.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments