If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zdá se, že na Agentovi od Rockstar se pořád pracuje

Což znamená, že vyjde spíše na PS4. Snad.

Pamatujete si ještě na Agenta? Měla to být velká exkluzivita Sony od Rockstar pro PlayStation 3, ale už na ni čekáme pěkných pár let a pořád jsme neviděli nic víc, než logo hry.

Zmínka o Agentovi se totiž objevila v životopise jednoho ze zaměstnanců Rockstar v New Yorku. Píše tam, že v současnosti pracuje jednak na Grand Theft Auto 5, ale také na Agentovi. To naznačuje, že hra z období Studené války, která byla ohlášena na E3 v roce 2009, by pořád mohla existovat.

Rockstar North se ale v současnosti snaží dokončit zejména další GTA, takže na Agentovi se velice pravděpodobně příliš nepracuje. Že na něj ale nezapomněli říkal šéf Take-Two Strauss Zelnick před dvěma lety. Během setkání s investory potvrdil, že se na hře stále pracuje.

Je zajímavé, že původně na Agentovi pracovali v Rockstar San Diego v roce 2003 pro PlayStation 2 a Xbox. Tato verze byla nakonec zrušena a znovu se na projektu začalo pracovat pro PlayStation 3. Na ní už pracovalo Rockstar North a lidé ze San Diega pouze pomáhali.

Jelikož ale Agent stále nevyšel, už se začíná mluvit o tom, že nejspíše potřetí změní platformu - a to na PlayStation 4.

Tagged With

Comments