If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zdarma Kingdom Come Deliverance. Vážně, v plné PC verzi a bez háčků

UPDATE: Je to tady.

UPDATE 13.2. - už je k dispozici, stahujte odsud. Když to stihnete do týdne, hra vám zůstane natrvalo v knihovně, po 20. únoru se vrátí na předešlou cenu.

Původní článek 6.2. - Taková hra asi ještě v rozdávání na Epic Games Store nebyla. Ve smyslu trvanlivosti a rozlehlosti, nasbíraných ocenění a hodnocení, AAA povahy, čerstvosti i atraktivity pro domácí či hardcore hráče.

Přesně do dvou let a do dne od vydání původní verze 13. února 2018 bude celé Kingdom Come: Deliverance k downloadu zdarma.

Od příštího čtvrtka (13. února) najdete na zmíněném obchodě plnou PC verzi této středověké RPG simulace bezplatně k dispozici pro kohokoli, kdo si tam zřídí uživatelský účet a nainstaluje klienta Epicu, avšak jen po dobu jednoho týdne. Link bude vést sem.

Samozřejmě půjde o základní hru (co běžně u nás stále stojí 899 Kč v krabicovce či 30 eur v digitálce na Steamu), nikoli o novější Royal edici s veškerými přídavky, ty si musíte dokoupit zvlášť.

Je pravděpodobné, že tuto akci vymyslel a dohodl už nový majitel studia Deep Silver/Koch Media (nikoli samotní Warhorse), kterému se partnerství s Timem Sweeneym a spol. osvědčilo před rokem u Metro Exodus.

Může také dost dobře jít o součást nějaké budoucí dohody (resp. předplacené odměny) ohledně ještě neohlášené exkluzivity druhého dílu Kingdom Come (info) na Epic Games Store, protože nějaké dodatečně poskytnuté peníze se takto zhruba uprostřed vývoje vždy šiknou. Pokud by se tato teorie potvrdila, tržby z Fortnite (i prodeje jiných her na obchodě) by vlastně pomohly zafinancovat druhý díl českého hitu, který má být ještě ambicióznější než minule.

Comments