If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ze Zaklínače se má stát i animák, první detaily

+ rekord na Netflixu.

První řada filmové adaptace Zaklínače s živými herci slaví obrovský úspěch.

Podle Netflixu by mělo jít o největší premiéru nové TV série všech dob, když ji během úvodních čtyř týdnů vidělo 74 milionů domácností. Do nich se počítají ty, které měly seriál puštěný aspoň dvě minuty, čili bylo to úmyslné a ne pouze nějaký omyl.

Pro srovnání, třetí řadu historického drama The Crown vidělo "jen" 21 milionů lidí a psychologický thriller You více než 54 milionů lidí, uvádí se ve výroční zprávě za čtvrté čtvrtletí 2019.

Pouze ilustrační obrázek

Není tedy divu, že Netflix chce z této popularity vytěžit ještě více, když druhá řada dorazí až někdy v příštím roce, ověřilo si Gizmodo.

Má připravovat samostatný animovaný film The Witcher: Nightmare of the Wolf, který je navržen tak, že ještě rozšíří toto universum. Příběh má pojednávat o nové silné hrozbě, která sužuje kontinent.

Animák prý připravují stejní lidé, jako velký seriál, tedy producentka Lauren Schmidt Hissrich a scénárista Beau DeMayo. O vizuální stránku se postará korejské studio Mir, stojící za The Legend of Korra a Voltron: Legendary Defender.

Comments