If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zelená pro nahotinky ve Final Fantasy 15 PC

Ale žádná divočina.

Je nepochybné, že tím prvním modem, co vznikne, nebo aspoň tím zpočátku nejstahovanějším, budou nahaté postavy. Podpora modifikací v nedávno ohlášené PC verzi Final Fantasy 15 (Alza.cz) totiž bude velká věc.

Ředitel tvůrců Hajime Tabata ze Square Enix nejprve prohlásil, že hráči na PC si budou užívat svobodu, co se týče jejich tvorby a používání modifikací. Tzv. nude mody budou oficiálně povoleny a mají být limitovány jen morálkou hráčů.

Později, konkrétně na víkendové akci PAX West, ovšem toto vyjádření trochu zmírnil. Nadále platí, že nebudou uplatňovat nějaké tvrdé a přísné restrikce, avšak obsah pro dospělé a nahaté mody budou zkoumat.

"Podnikneme patřičné akce, pokud získáme pocit, že autoři modů zašli příliš daleko," uvedl, aniž by to blíže specifikoval. Nějaká divočina se tedy čekat nedá, i s ohledem na fakt, že celá hra je otevřená od začátku, což dovoluje totální modifikace.

FF15 jinak na Xbox One X bohužel nepoběží v nativním rozlišení 4K, nýbrž "jen" za pomoci metody tzv. checkerboardingu. Příští hra tvůrců FF15 bude určena až pro další generaci konzolí.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles