If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zítra prý s něčím naváže PlayStation 5, tvrdí GAME

+ britská a evropská cena Ska. A co v korunách?

Jak jsme předpovídali, reakce Sony asi na sebe nenechá dlouho čekat.

Pouhou hodinu po oficiálním potvrzení designu a ceny Xbox Series S, dnes v půl jedenácté dopoledne, na toto téma něco utrousil britský obchod.

Pobočka specializovaného herního řetězce GAME z Guildfordu napsala na Twitter, že zítra (tedy ve středu 9. září) má být naplánované oznámení něčeho k PlayStation 5. Takže pro ty, kteří čekají na možnost oficiální předobjednváky, by se prý měly věci dát brzy do pohybu:

Buď správce místního účtu GAME neví, že jsou tyto věci pod velice přísným NDA (smlouvou o mlčenlivosti), z čehož kouká těžký průšvih se Sony, která by to jistě ráda avizovala sama... Nebo jen věští z křišťálové koule to, co je odhadnutelné kýmkoli trochu zasvěceným?

Zároveň jsme se dozvěděli oficiální britskou cenu Xbox Series S - 250 liber, tedy v přepočtu 7300 Kč. Evropská cena je dle předpokladů stanovena na 299 eur, v hrubém přepočtu tedy 8 tisíc korun.

Český účet Xboxu na sociální síti už též přišel s překladem oficiálního tweetu a obrázku ke konzoli, ale cenu v korunách z něj záměrně (z nějakého důvodu) na rozdíl od všech ostatních jazykových mutací vynechal:

Comments