If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zítřejší Re-Play vám prozradí plány UbiSoftu

Obsah pořadu a archiv.

Zajímá vás co se připravuje pod pokličkou francouzského studia? V sobotu se dozvíte nejen to! Ubisoft stojí za řadou povedených herních značek a jak to vypadá, v příštím roce se máme opět na co těšit. Taktická střílečka, parkourová akce s příměsí hackování nebo simulátor extrémních sportů. To vše a mnohem víc se už chystá, a Re-play vám to ukáže již tuto sobotu.

Dojmy z konference však nejsou ty jediné, kterých se dočkáte. Kromě jiného se můžete těšit i třeba na seznámení se zajímavou kooperativní hříčkou ve virutální realitě, jenž se jmenuje Star Trek: Bridge Crew. Pokud ale nejste fanoušky sci-fi, nezoufejte. Dočkáte se rovněž dojmů z rytířské rubačky For Honor, která spoléhá na velkolepé bitvy a válečnické umění hráčů.

A recenze? Samozřejmě bude taky. Tuto sobotu se Re-play důkladně podívá na pokračování parkourové pecky Mirror's Edge, která nese podtitul Catalyst. Těšit se tak můžete na sličnou mladou hrdinku, jenž se neohroženě prohání po střechách mrakodrapů v dystopické budoucnosti.

No a těšit se můžete jako obvykle i na soutěž. Tentokrát o základní desku Asus Maximus VIII Ranger Intel Z170, ke které navíc dostanete nový DOOM! Tak neváhejte a už se chystejte, protože v sobotu v 16:10 musíte mít zapnutý Re-play! Níže archiv minulého dílu z předešlé soboty:

About the Author

Redakce

Contributor

Comments