If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zlevněn Xbox One S na 4 tisíce korun a Xbox One X na 9 tisíc

Black Friday od Microsoftu + UPDATE.

Zprofanovaný Black Friday v předstihu spustil i domácí Microsoft.

Dnes dopoledne zlevnil konzole Xbox One S All-Digital a Xbox One X na novou cenovou hladinu.

Nejnovější model teprve z letošního jara, který jako první už neobsahuje Blu-Ray mechaniku a mnohé české obchody ho ani neprodávaly (protože si pak pro něj už zákazníci nemohou koupit žádné hry), stojí nyní jen 3999 Kč, což je velmi nízká vstupní bariéra.

A stále nejvýkonnější konzole na trhu, navzdory jejímu stáří dva roky, s přívlastkem X, je od MS aktuálně k mání za 8999 Kč (holá verze bez her). UPDATE 22:00 - na Alza.cz navíc mají Xbox One X se Star Wars Jedi: Fallen Order za 8990 Kč nebo Xbox One S All-Digital s Fortnite, Minecraft a Sea of Thieves za 3990 Kč, ale zbývají jen desítky posledních kusů.

Microsoft dodal, že akce platí jen ve vybraných obchodech. Např. v JRC stojí model bez mechaniky buď s FIFA 20 nebo NHL 20 zvýhodněných 4790 Kč, ale ten za 3999 Kč tam momentálně k nalezení není.

Pro srovnání, PlayStation 4 Pro byla v akci minulý měsíc za ještě nižší částku 8490 Kč.

Česká pobočka Sony oznámí či rozjede svůj výprodej k příležitosti Black Friday až v ten správný den, tedy 22. listopadu 2019. Z teaseru víme, že tam vedle konzolí budou také ovladače, PlayStation VR headset, Days Gone atd.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments