If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Změny v LM v Pro Evolution Soccer

Bude vylepšená manažerská část.

Liga mistrů k fotbalové sérii Pro Evolution Soccer už neodmyslitelně patří a pro ročník 2010 si tvůrci připravili pár novinek. Když si ve hře zvolíte, že chcete hrát Ligu mistrů, budou vám nabídnuty hned tři možnosti: Club House, Stadium Walk a Office.

Každá z těchto částí má jinou manažerskou funkci. V Club House budete provádět taktická a každodenní rozhodnutí, ve Stadium Walk si budete ladit herní nastavení a v Office budete hledat a najímat nové hráče a hráče také vyměňovat.

Vývojáři tvrdí, že výrazně zjednodušili pohyb v jednotlivých menu a mezi třemi hlavními možnostmi budete moct velice snadno přeskakovat. V Club House teď budete moct dokonce ovládat i Youth Team, tedy mládežnický tým, ve kterém si budete moct vytrénovat případné budoucí hráče do hlavního týmu. Když se vám v mládežnickém týmu někdo zalíbí, budete moct zainvestovat do jeho tréninku, aby se mu ještě vylepšily statistiky a třeba vytvoříte novou fotbalovou hvězdu.

V Office se dějí veškeré operace s penězi. Můžete si tam vyjednat sponzorství, jednotliví hráči mohou také dělat někomu reklamu, z čehož jde část peněz pro tým. Jak se vám daří na fotbalovém hřišti bude odrážet to, jak se o vás budou zajímat jednotliví sponzoři a jak se podaří vašemu týmu po finanční stránce.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments