If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Změna přezdívky na PS4 může způsobit, že přijdete o koupené DLC nebo herní měnu

Zatím to nevypadá moc výhodně.

Hodně lidí se těšilo, až Sony umožní na PlayStation Network změnit přezdívku. Vyzkoušet si to mohou hráči na firmwaru 6.10, který je v současnosti v betě a změnu PSN jména umožňuje. Zdá se ovšem, že to není moc výhodná činnost.

Sony totiž upozorňuje, že ne všechno bude s vaším novým PSN jménem fungovat. Jinými slovy, můžete přijít o uložené pozice ve hrách, DLC nebo zakoupenou herní měnu.

Jde o to, že ne všechny tituly na PS3, Vita a dokonce i PS4 dokážou změnu PSN jména reflektovat. Teď vydali poznámky v betě firmwaru a přesně popisují, co můžete očekávat. A není to nic hezkého. Můžete přijít o uložené pozice ve hrách, trofeje nebo umístění na žebříčcích. Ještě horší je, že můžete přijít o zaplacené stahovatelné přídavky nebo o nakoupenou herní měnu u her, které změnu PSN jména nepodporují.

Zajímavé také je, že pokud si změníte PSN jméno a pak se rozhodnete vrátit ke svému původnímu, není úplně jisté, že se všechno vrátí do normálu. "Návrat k původnímu Online ID nemusí opravit všechny chyby (možná nepůjde obnovit ztracený obsah, postup ve hře a funkčnost)," píší.

Jinými slovy se zdá, že vám může vzniknout více problémů, než aby to za to stálo. Takže pokud máte blbé Online ID na PlayStation Network, asi si na něj budete muset zvyknout. Nebo si rovnou založte nový účet a máte to.

Tagged With

Comments