If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Změna: Uncharted Collection nakonec s češtinou ve všech třech dílech

Sony to nečekaně zařídila.

Radostná zpráva dorazila takhle v pátek odpoledne z české Sony. Všechny tři díly Uncharted obsažené v Nathan Drake Collection (Alza.cz), patrně největší hry podzimu na PS4, nakonec budou lokalizované českými titulky.

Došlo tedy k významné změně oproti stavu v půlce prázdnin, kdy se mluvilo jen o polovičaté lokalizaci, s přeložením pouze třetího dílu série (jako tomu bylo na PS3).

Jakub Holý, PR a marketing manager domácí PlayStation, k tomu prohlásil: "Jsme nesmírně rádi, že můžeme všem milovníkům Nathana Draka, ale i těm, kteří se na tuto herní legendu teprve chystají, přinést úplný zážitek ze hry díky lokalizaci. Pevně věříme, že si tuto hru nenechá ujít žádný fanoušek PlayStation 4. Věříme že se Uncharted: The Nathan Drake Collection stane stejným hitem, tak jako tomu bylo v případě PS3."

Zároveň avizoval, že portfolio her s českou lokalizací budou rozšiřovat i nadále a už teď prý mohou slíbit, že se hráči mají na co těšit i v příštím roce. To nám docela zní jako hovoření o březnovém Uncharted 4 také s CZ nálepkou (?).

Když jsme se ho ještě optali, čemu za to vděčíme a jak je možné, že se takto nečekaně podařilo novou lokalizaci zajistit i u jedničky a dvojky, resp. jestli se jim to vůbec vyplatí jen kvůli remasterům, odpověděl stručně: "Vyslyšeli jsme přání našich fanoušků".

Domácí hráči, kteří si nyní hru předobjednají, obdrží DLC Nathan Drake Pack jako dárek. V tomto DLC najdou ikonické oblečení Nathana se všemi oblíbenými zbraněmi: zlatý AK-47 a zlatou 92FS. Navíc - Playstation Store přidává k objednávkám ještě bonus v podobě dynamického téma pro PS4.

Jak známo, v rámci této kolekce se poprvé na PlayStation 4 představí re-masterované verze všech her Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted: Among Thieves a Uncharted: Drake's Deception. Hráči si tak budou moci vychutnat vylepšenou grafiku v 1080p a 60fps a hratelnost uzpůsobenou přímo pro DualShock 4. Her ze světa Uncharted od studia Naughty Dog se celosvětově prodalo více než 21 milionů kusů s průměrným hodnocením 92 Metacritics, i proto má být kvalitní zábava zaručena.

Uncharted: The Nathan Drake's Collection vychází již 7. října - více v příběhovém traileru, novém videu z Nepálu na PAX, obrazovém srovnání PS3 a PS4 verze Uncharted 1, podrobné pitvě změn v remasteru či infu o nových obtížnostech.

Comments