If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Značka JRC bude zachována, k představení plánů Smarty dojde zítra ráno

Co bude se sítí herních obchodů po akvizici?

Česká e-commerce prochází v poslední době prudkým vývojem. Koronavirová pandemie pořádně zamíchala kartami; dochází ke změnám a slučování na trhu.

Jak jsme informovali začátkem prázdnin, herní obchody JRC mění majitele a už je vlastní Smarty.

Měsíc a půl od odhalení se konečně dozvíme k této zásadní změně více podrobností. Už zítra, 26. srpna 2021, totiž proběne tisková konference v hotelu v centru Prahy, kde vše bude přiblíženo novinářům.

Neveřejným brífinkem provedou zakladatel a majitel skupiny Smarty Petr Syrůček, obchodní ředitel skupiny Smarty Rudolf Konečný a bývalý majitel Michal Šnobr.

V pozvánce se píše:

"Skupina Smarty CZ, do které patří mj. e-shop s elektronikou smarty.cz a Apple Premium Reseller iWant, koupila značku JRC a s ní i síť kamenných obchodů. Tato akvizice, spolu s organickým růstem, znamená vznik nového silného hráče na trhu. Jaké jsou plány skupiny do budoucna? Na jaké novinky se herní nadšenci a milovníci elektroniky můžou těšit? A co akvizice znamená pro svět české e-commerce?"

Podle informací Eurogameru bude všem dobře známá značka JRC do budoucna nadále zachována, i orientace na hry jako takové. O tom, co přechod pod Smarty přinese, budeme referovat v příštích dnech.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments