If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Známá herní moderátorka oznámila, že má závažnou nemoc

Držíme palce!

Zvažovali jsme, zda o tom psát, když to tentokrát nesouvisí s novým herním pořadem ve stopách Re-Play, New Game+ apod. a jedná se o citlivé, nepříjemné téma.

Známá herní moderátorka a redaktorka Alžběta Trojanová na svém Facebooku veřejně oznámila, že má rakovinu.

Na nezvykle upřímné odhalení detailů a ukázání se bez vlasů, což nebývá zvykem, reagují fanoušci stovkami komentářů, v nichž Bětce přejí brzké uzdravení nebo to doprovází společnými fotkami z herních akcí. Přidáváme se k nim a nepochybujeme, že natolik silná a pozitivní osobnost vše zdárně překoná!

Citujeme její příspěvek v celém znění:

"Jaký je nejdražší střih vlasů na světě? Chemoterapie! Heh. No jo, už je to tak... Mám rakovinu. I v tak útlém věku. To je vlastně jedna z dobrejch věcí na tom všem. Člověk si totiž s rakovinou v mým věku připadá FAKT mladej. Možná by to měli dávat někam na motivační plakáty...? Teď ale žerty stranou. V srpnu jsem si nahmatala bulku v prsu, a to i přes to, že 4 měsíce zpátky jsem byla na ultrazvuku, kde nebylo vidět nic. Nepodceňujte tak samovyšetření. Věřte, že když se náhodou ukáže, že jste vylosovali tuhle posranou kartu, budete rádi za každej den, co jste nepromeškali. V listopadu jsem začala s poměrně ostrou chemoterapií, co mě skoro vyřadila z provozu. Ne nadarmo ji na Západě říkají Red Devil. Od novýho roku mám ale trochu mírnější koktejl a začínám zase fungovat jako člověk. I proto mám nějak trochu víc energie se svěřit veřejně, což se mi dlouho nechtělo (prosím, nedoporučujte mi, kam si mám mazat esenciální olejíčky, jo?). Chemo mě čeká nejspíš do konce března, cca v dubnu pak operace a pak nejspíš radiace... No a závěrem nejistý období, jestli se rakovina nevrátí, který bude zásadní hlavně první 2 -3 roky (od vás očekávám masivní držení palců - takže jestli se fakt vrátí, můžou za to jenom vaše líný palce!!! 😃). Zkrátka je přede mnou dlouhá cesta, která bohužel nějakou chvíli bude plná nejistot. Nebudu lhát, je to pěkně na prd. Naštěstí mám kolem sebe ale úžasný lidi a skvělou podporu ze všech stran, jak už v rodině, u skvělejch přátel, tak i v práci. A co víc můžu se vrátit ke cosplayi. Teď mám perfekt zaděláno na Varyse, Dr. Evila a nebo Jeffa Bezose"

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments