If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Známe cenu sběratelek GTA 5 v korunách

Už je i možné ji předobjednat. Kolik stojí jinde?

Vlastní zpráva - Když jsme v pátek měli podrobný popis dvou speciálních edic Grand Theft Auto 5 pro PS3 a X360, dodali jsme, že cena v korunách bude od Cenegy vykalkulována až později. Nyní se tak již stalo a obchody je tím pádem mohly zařadit mezi předobjednávky.

Nadupaná Collectors Edition, čili sběratelská edice, bude v ĆR stát 3699 Kč. Ta méně napěchovaná GTA 5 Special Edition, čili obyčejná speciálka, je naceněna na 2099 Kč. Pokud vás kšiltovka, brašna nebo tištěná mapa nevzrušují, jednoduše zvolte obyčejnou konzolovku GTA 5 za 1499 Kč.

Pro srovnání, v USA stojí ta první 150 dolarů a ta druhá 80 dolarů, ačkoli z dolarů obvykle nelze provádět přesné přepočty, neboť je známo, že veškeré takové produkty či elektronika tam jsou mnohem levnější, a poštovné přes oceán není zadarmo. Ve Velké Británii je cena pro změnu vyšší (120 liber, čili 3800 Kč).

Směrodatnější je v našem teritoriu cena uváděná na oficiálním Rockstar Warehouse: 130 eur za Collectors edici (3400 Kč), 80 eur za Special edici (2100 Kč) a 70 eur za standardní (1850 Kč).

Obchod Xzone ale k oběma edicím dopředu varuje: "Počet kusů je velmi omezen a nelze zaručit dodání, jelikož přesný počet kusů pro ČR ZATÍM nebyl dodavatelem stanoven. Budeme upřednostňovat starší objednávky a v případě, že kusy nezbudou, budeme informovat na zadaný email, ze kterého byla objednávka vytvořena."

Více se dočtete v článku GTA 5 na vlastní oči.

Comments