If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Známe českou cenu Xbox One S a zlevnění starších modelů

Microsoft je akční.

Až překvapivou pružnost prokázala domácí pobočka Microsoftu, která ani ne týden po oficiálním oznámení zareagovala na příchod vylepšeného modelu konzole. Ostatně není proč otálet, když na obzoru vykukuje Scorpio...

Nejprve cena: Xbox One S s 2 TB harddiskem bude u nás stát jen 10 690 Kč. Potvrzená cena přímo ze stránek MS, nikoli odhad, který byl dříve o pár stovek vyšší.

Půjde nejprve o 2 TB harddisk model Ska, včetně stojanu a gamepadu. Microsoft ho nyní předběžně uvádí na 31. srpna, ačkoli zdroje MCV dříve prozradily start již 2. srpna (toto ještě zřejmě bude časem upřesněno). Někdy později na trh přijdou další verze této zmenšené konzole s kapacitou harddisku 500 GB a 1 TB, které budou o něco levnější po vzoru situace v USA.

V této souvislosti také Microsoft sáhl po značném zlevnění starých modelů Xbox One v ČR: nejméně dáte za 500 GB verzi s přibalenými hrami Quantum Break a Alan Wake (7890 Kč s DPH). Jen o tisícovku více zaplatíte za 1 TB model s Forza Motorsport 6 či s The Division. Cena dnes spadla i u dalších bundlů, viz Alza.cz, protože mají být časem, po vyprodání skladových zásob, nahrazeny pouze Skem.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments