If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Známe lineup Bandai Namco pro Gamescom 2022

Co tam přivezou?

Společnost Bandai Namco Europe s hrdostí oznamuje svou sestavu pro gamescom 2022, která zahrnuje tři připravované tituly: Park Beyond a The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me a také One Piece Odyssey.

Park Beyond je zbrusu nová simulační hra správy zábavního parku, kterou vyvinulo německé studio Limbic Entertainment. Hráči se ujmou fantastického úkolu vybudovat a spravovat každý detail svého vlastního zábavního parku obratně.

The Devil in Me je nový vstup do The Dark Pictures Anthology série, samostatně rozvětvených filmových hororových her, navržených tak, aby představovaly nové děsivé zážitky. Ve hře the Devil In Me obdrží televizní štáb Lonnit Entertainment naléhavý a záhadný telefonát od muže jménem Granthem Du'Met s příslibem prohlídky věrné repliky vražedného hradu H. H. Holmese. Zakladatel Charlie Lonnit věří, že by díl s prohlídkou tohoto hradu mohl zachránit jeho show ale brzy zjišťuje, že všechno je trochu jinak.

ONE PIECE ODYSSEY přivede Straw Hats na tajemný nový ostrov, kde se vydají na výpravy a zapojí se do vzrušujících tahových bitev proti mocným nepřátelům a masivním bossům. Ve hře se hráči vžijí do role svých oblíbených pirátů - Monkey D. Luffy, Roronoa Zoro, Nami, Franky, Sanji, Usopp, Nico Robin, TonyTony Chopper a Brook.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments