If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Známe vítěze Game Jam Prague

Japonští bohové v rychlé puzzle strategii.

Pražská odnož vývojářské soutěže Global Game Jam, Game Jam Prague, zná svého vítěze. Je jím hra d-fend buranz - rychlá puzzle strategie inspirovaná japonskými legendami o Fujinovi (bůh větru) a Raijinovi (bůh hromů).

Coby bůh větru ovládá hráč magický vítr, pomocí kterého přesouvá komodity po městě. Pokud jedna komodita dojde, hráč musí najít jinou. Zároveň ale nesmí dovolit nepřátelské armádě zničit zapečetěný kámen. Cílem hry je naplnit všechny sýpky ve městě.

Hra vznikla během 48 hodinového maratonu právě na soutěži Game Jam Prague. Na hře pracovalo pět vývojářů: Karel Matějka, Tomáš Harok, Jan Hloušek, Filip Pokorný a Lukáš Kolínský. Tvůrci plánují na hře dále pracovat - přidat nové úrovně, tutoriál, více funkcí, vybalancovat hratelnost a nakonec ji vydat také na AppStore.

d-fend buranz pro Windows a iPhone si můžete zdarma stáhnout na stránce Glogam Game Jam, kde najdete zároveň i video přímo ze hry.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

  • iOS
  • PC
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments