If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Užijte si i vy 10 minut Metal Gear Solid: Ground Zeroes

Úchvatné cutscény s odlesky za deště, ale není to pětka.

Konami se nad námi o půlnoci na neděli smilovali a než aby sledovali šíření amatérské nahrávky z plátna na PAX, vypustili oficiální verzi dema novinky Metal Gear Solid: Ground Zeroes, nad nímž všichni slintali při čtvrtečním odhalení v Tokiu. Update 0:30: verze s titulky v angličtině:

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Skoro se až nechce věřit, že tato úchvatná podívaná na cutscény v zajateckém tàboře s realisticky vlajícím oblečením a nadočkavými hlídacími psy za hustého deště s těmi všemi odlesky kapek, potůčky stékajícími po skalách a mokrém povrchu (mimochodem, graficky dost podobné lesní pasáži z Beyond na E3), pátracími světly, vymakanými obličeji běžela v reálném čase na PC "jen" s podobnými specifikacemi jako PlayStation 3 (ale je tu i logo X360 a přímo Sony potvrdila, že to je multiplatformní titul). Kojimův Fox Engine je zkrátka třída, jen škoda, že demo v tom nejlepším, při plazení Snaka otevřeným světem, skončilo.

Nicméně tvůrci upřesnili, že se nejedná o pátý díl MGS, jak jsme se nejen my domnívali, nýbrž jen jeho předvoj. Opět také zopakovali, že hra bude určena ještě pro současné konzole, nikoli až ty příští.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments