If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zvěsti o dalším Fable a Army of Four

Tolik úniků v jednom týdnu herní scéna nepamatuje.

Microsoft ve středu 29. února v San Franciscu pořádal velkou akci Spring Showcase, kde oznámil nové xboxové hry na letošní rok včetně Halo 4, což ho vedlo k siláckým výrokům, že rok 2012 bude tím největším v historii Xboxu", s nějakou ještě neohlášenou značkou a mohutnou podporou Kinectu.

A protože někteří novináři evidentně nejsou ochotni nebo schopni dodržet embargo na informace i poskytnuté materiály, čímž se Microsoftu moc "hezky" odvděčují za pozvánku, ubytování a letenku, dochází k naprosto nevídanému počtu úniků.

Po Forza Horizon a dalších se objevila zpráva o novém titulu Fable Heroes. Má jít o malý stáhnutelný titul pro Xbox Live Arcade a vedle loga a zaměření jako bojovky zatím nic bližšího nevíme. Nebude v tom vedle kinectového Fable: The Journey trochu hokej?

Z úplně jiného úniku, tentokrát v kategorii nechtěných, zase nebudou mít radost v EA. Herec Joe Flanigan ze Stargate a bez hlubší znalosti her na Twitteru vyžvanil, že právě podepsal smlouvu s EA na nové AO4.

Pravděpodobně zkratka pro zatím neohlášené Army of Four, akci navazující na Army of Two a Army of Two: The 40th Day. O ní se spekuluje už déle s tím, že má podporovat kooperaci čtyř živých hráčů a že poběží na enginu Frostbite 2 z Battlefieldu 3, což se mimochodem šušká i o dalším Dead Space 3.

Comments