If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zvolte nejhezčí babe výstavy

Chtěli jste je, tak je máte mít.

Prosili jste o ně. Škemrali jste o speciální galerii. Žadonili jste o ukojení své první signální soustavy. OK, máte je zde tedy mít!

Bez hostesek neboli babes by totiž žádný herní veletrh nemohl být kompletní. Na červnovém E3 nejvíce zabodovaly holčiny v bikinách u myčky Saints Row přes ulici naproti výstavišti. V Kolíně to taková sláva co v L.A. ani zdaleka nebyla, přesto se vyplatilo vytáhnout... foťák a pár jich zvěčnit, abyste se i vy doma také mohli trochu pokochat.

A kde že se ty fotky nacházejí, ptáte se? Katedrála v galerii je sice také pěkná (na rozdíl od nepořádku na hotelovém pokoji), ale přeci jen to není ono, že...

Protože vám chceme dát možnost hlasovat o favoritkách, nahodili jsme 10 těchto nejkrásnějších babes, jak je na Gamescomu zachytili naši reportéři, na Facebook českého Eurogameru.

Princip hlasování ani jednodušší být nemůže - běžte na náš Facebook a dejte palec nahoru, resp. "olajkujte" tu fotku dívky, která se vám z těchto deseti nominovaných líbí nejvíce. Soutěž končí o víkendu. Přejeme příjemnou zábavu :)

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments