Eurogamer.cz

I v ČR vychází FlatOut 4 Total Insanity

+ startovní trailer.

Domácí distributor Comgad dnes poslal echo, že i na náš trh přichází závodní hra FlatOut 4: Total Insanity od francouzského studia Kylotonn Racing Games (WRC 5, WRC 6).

Krabicovka existuje pouze ve verzích pro PlayStation 4 a Xbox One (verze pro PC pravděpodobně jen digitálně). Doporučená maloobchodní cena u původní anglické verze je stanovena na 1899 Kč či 69,99 € na Slovensku (na Alza.cz méně). Startovní trailer:

  • Jedinečné herní režimy, řetězové bouračky, čím dál šílenější vozidla a zcela zničitelné tratě... FlatOut4: Total Insanity hráče uvrhne do víru zběsilých a výbušných závodů. Vrací se i legendární režim Stunt s ještě bláznivějšími výzvami, kdežto v nových režimech Assault a Arena se z vašeho auta stane zbraň hromadného ničení. Klíčové vlastnosti: Pokročilý destrukční systém vozidel, závody s nitro-forsáží, výzvy na život a na smrt...
  • Nové herní režimy: Assault: zpomalte své nepřátele díky svému ničivému arzenálu, anebo ještě líp... nadělejte z nich hromadu šrotu. Keep the Flag: přežít náročné arény ve FlatOut nebylo nikdy tak těžké jako teď. Přepracovaný režim Stunt: šest nových kaskadérských oblastí a šest přepracovaných oblastí z předchozích verzí; ovládněte žebříčky co možná nejpřesněji provedenými triky a kousky.
  • Nespoutaná hra více hráčů: všechny režimy lze hrát až v 8 hráčích online; režim Stunt navíc podporuje i lokální hru více hráčů. 27 zcela přizpůsobitelných vozidel: vyberte si zbraň podle vkusu: kraksnu, obrovité auto, výkonné sportovní vozidlo či obrovské auto s pohonem 4x4. 20 tratí se zcela zničitelným prostředím, kde po rychlých ďáblech zůstává jen prach!
REKLAMA

- komentáře

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

  • Nahrává se...