If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Televizní seriál Fallout odhalen

Od koho bude?

Vzhledem k ohromné popularitě Zaklínače na Netflixu není překvapením, že se příležitosti chopí také ostatní.

Amazon dnes oznámil, že ve spolupráci s tvůrci sci-fi Westworld připraví seriálovou adaptaci postapokalyptické RPG série Fallout od Bethesdy pro streamovací služby či televize.

Vyplynulo to z vábení na Twitteru a první detaily přinesl The Hollywood Reporter.

Podle něj se budou na projektu podílet tvůrci Westworldu - Lisa Joy a Jonah Nolan - se kterými Amazon loni podepsal pětiletou smlouvu, aby produkovali nové seriály pro jeho službu Prime Video, ale jméno scénáristy zatím není známo.

"Fallout je jednou z největších her všech dob," napsali v oficiálním vyjádření k dnešnímu ohlášení. "Každý díl tohoto příběhu nás stál nespočet hodin, který jsme mohli strávit s přáteli či rodinou. Proto jsme nesmírně nadšeni z možnosti spolupracovat s Toddem Howardem a zbytkem brilantních vývojářů z Bethesdy, abychom mohli toto masivní universum uvést do života pod Amazon Studios.

TV seriál tedy bude vyroben v úzké kooperaci s Bethesda Game Studios a Bethesda Softworks, přičemž výkonnými producenty se stanou Todd Howard a James Altman společněč s Athenou Wickhamovou z Kilteru. Datum plánované premiéry se v tuto chvíli ještě neví.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Fallout 76

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments