Eurogamer.cz

WRC 7 představeno

Agresivnější jezdci.

Netrhají nějak žebříčky prodejnosti ani se o nich nemluví jako o nejlepší hře žárnu, přesto to francouzské studio Kylotonn zřejmě v pohodě uživí, takže nemají důvod přestat s pravidelným vypouštěním co rok to nový ročník.

Čerstvě oznámené WRC 7 (Alza.cz) vyjde letos na podzim pro PC, PS4 a X1 (verze pro Switch se zatím jen zvažuje) a zde je první trailer:

Tato oficiálně licencovaná rallye hra bude chtít navázat na zkušenosti načerpané z předchůdců, kterých se za poslední dva roky prodal milion kusů. Snahou je prý vytvořit přesnější, extrémnější a realističtější hru.

Vše se bude točit kolem nových vozů World Rally Cars pro sezónu 2017, včetně těch s jezdci Thierry Neuville, Dani Sordo a Hayden Paddon, jehož Hyundai i20 už nasbíralo dvě vítězství.

Spolu se změněnými pravidly soutěže má být suupeření ještě výkonnější a agresivnější. Charakteristika nových aut s vlivem aerodynamiky a vylepšeného ovládání má udělat závody ještě napínavější. Potvrzeno je celkem 13 rallye na asfaltu, blátě, ledu i sněhu.

REKLAMA

- komentáře

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

  • Nahrává se...