If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ace Combat 7, DOOM VFR, Shenmue 3, Destiny 2 a další GC trailery

Souhrn.

Pro arkádové moderní stíhačky Ace Combat 7 od Bandai Namco stále platí 2018 (PC/PS4/X1), zde nový GC trailer:

Aby nikdo nemohl říct, že Activision neměli nic vlastního na Gamescomu, pokud se nepočítá Blizzard, vypustili brzký startovní trailer z Destiny 2 přicházejícího začátkem září. Načasování na částečné zatmění Slunce byl dobrý nápad:

Gravel budou offroadové závody od italských Milestone, kteří přiznali nestíhání letošního léta a odklad na začátek 2018, vykompenzuje to ovšem pěkný Gamescom trailer o čtyřech disciplínách (Cross Country, Wild Rush, Stadium, Speed Cross) převážně s prozkoumáváním mapy v divočině. Zajistí vám to místo i ve fiktivní televizní show, na GC má být k vyzkoušení demo:

DOOM VFR vezme základní prvky této legendy a přenese je do nové arény, kde budete bojovat ve virtuální realitě. Vzhledem k jejímu minimálnímu rozšíření v ČR to bude velmi okrajový titul:

Rozhodně zajímavější je vůbec první teaser na Shenmue III, který by si měli pustit díky krásné krajině a zpracování asijského města i ti, kteří jinak japonským hrám extra neholdují. Poznáte nový vzhled hlavních postav, nové další postavy a herní svět:

Comments