Skip to main content

Aktuální slevové orgie na Steamu

Fallout, Doom, Homefront a desítky dalších.

Jak již asi víte, tak Steam pořádá v těchto dnech neuvěřitelné slevové akce na spousty her. Některé slevy přetrvávají více dnů, jiné jsou časově omezené vždy jen na jeden den. A ty dnešní stojí jistě za zmínku.

Jako první upozorníme na to nejzajímavější - parádní a kouzelná logicko-fyzikální akční plošinovka Trine, kterou můžete koupit jen za 48 Kč. Pokud ji snad ještě nemáte, rozhodně neváhejte.

Dobře se dá koupit i Homefront za 600 Kč, Fallout: New Vegas za 360 Kč, Bully: Scholarship Edition za 60 Kč, nebo třeba Singularity za 180 Kč.

Ve slevě jsou pak i další věci, jejichž sleva nutně neskončí za jeden den. Je to například výborná diablovka Torchlight za 72 Kč, kolekce všech tří Assassin’s Creedů za 650 Kč, nebo třeba Kane & Lynch 2 za 120 Kč.

V dalších slevových akcích pak naleznete Armu 2, Magicku, Tropico 3, Dragon Age, Battlefield, Left 4 Dead 2, Call of Duty, Fable 3 a desítky dalších. Ve slevě jsou i velké balíčky - strategické balíčky, id Pack, Valve Pack, The Sims 3 pack, Pop Cap pack a hromada dalších.

Slevy, které jsou omezené pouze na “dnešek” skončí zítra, 5. 7., v 19:00.

Read this next