If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Alan Wake's American Nightmare bude mít 4-5 hodin

Nové informace o XBLA spin-offu.

Dohrání chystané Xbox Live Arcade hry Alan Wake's American Nightmare bude trvat průměrnému hráči zhruba 4 až 5 hodin. Prozradili to vývojáři z Remedy.

Oskari Häkinnen v rozhovoru pro GameTrailers dále prozradil, že dohrání může trvat i něco déle podle toho, kolik vedlejších úkolů bude chtít hráč splnit.

Kromě hlavní kampaně bude také ve hře Horde mód s názvem Fight 'til Dawn, při kterém budete bojovat s vlnami nepřátel a musíte přežít do doby, než vyjde slunce. Celkem bude součástí tohoto módu pět map. Pokud je všechny dohrajete, otevře se vám další a tužší Nightmare mód.

Häkinnen také prozradil něco málo o příběhu. Na začátku své pisatelské kariéry napsal Alan Wake pár scénářů pro televizní seriál Night Springs. Nějakým způsobem se ale fikce začne přeměňovat v realitu a Alan Wake bude vržen do svých scénářů.

American Nightmare bude samostatný příběh, takže nebude vyžadována znalost původního Alana Wakea, ale bude existovat v příběhu spousta detailů odkazující na původní hru. Takže zahrání prvního dílu před touto hrou doporučeno, budete se v příběhu lépe orientovat.

Häkinnen také prozradil, že byl výrazně updatován engine, který teď bude podporovat zničitelnější prostředí a větší množství barev.

Hra by měla vyjít v polovině února pouze pro X360.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments