If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

ArmA 2: Posily s MP klíčem a mapou

Česká tiskovka s komentářem Marka Španěla.

V návaznosti na dřívější informace Bohemia Interactive před okamžikem vypustili českou tiskovku o kompilaci ArmA 2: Posily (Reinforcements). Přijde na náš trh 1. dubna a podle zjištění Eurogameru bude stát 599 Kč. Motivací k nákupu se stane přiložení tištěné mapy či klíče pro multiplayer, o němž se dosud nevědělo.

Samostatně hratelné Arma 2: Posily přinese na DVD dvě frakce – British Armed Forces a Private Military Company, které byly zatím přístupné pouze nákupem online. Nelineární kampaně, které se dají hrát samostatně i po síti s kamarády, doplňují unikátní herní módy až pro 50 hráčů online a komplexní editor.

Marek Španěl, ředitel Bohemia Interactive, komentuje oznámení Arma 2: Posily takto: "Od hráčů jsme obdrželi velké množtví žádostí o vydání obou rozšíření společně na DVD. Vždy se snažíme vycházet našim fanouškům vstříc a dát jim něco navíc. Celé rozšíření je možné hrát jako samostatnou hru, nebo je kombinovat dohromady s ostatními vojenskými simulátory z naší nabídky. Arma 2: Posily je take možné kombinovat se všemi addony, mody a kampaněmi vytvořenými komunitou našich hráčů."

Kromě multiplayerového klíče a "Lite" verzi Operace Arrowhead obsáhne každé evropské balení Arma 2: Posily unikátní tištěný plakát - s mapou Takistánu na jedné a Šapuru + zkušební oblasti na druhé straně. Svoje vojenské operace tedy můžete s touto kompilací plánovat ve velkém stylu.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments